نکاتی که باید در خرید جت پرینتر توجه کنیم

شرکت فنی مهندسی قطره نگار این مقاله را جهت آشنایی شما در خرید جت پرینتر و انواع چاپگرهای صنعتی تهیه و تدوین نموده است.

خرید جت پرینتر

یک چاپگر خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مشاوره با یک کارشناس خبره در خصوص بررسی خط تولید و انتخاب یک خرید جت پرینتر متناسب با خط تولید خیلی مهم می باشد.

انتخاب دستگاه جت پرینتر مناسب با خط تولید برای استفاده بهینه و مداوم هائز اهمیت می باشد .

بطور مثال اکثر تولید کنندگان بر این باور هستند که با بیشتر هزینه کردن می توانند خرید جت پرینتر بهتری بهتری داشته باشند.

ولی این باور کاملا اشتباه بوده و انتخاب نادرست یک دستگاه چاپگر که  متناسب با خط تولید نباشد. به جز هزینه خرید اولیه آن هزینه های سرویس و تعمیرات آن نیز موجب می گردد تا تولید کنندگان متضرر شوند.

 به طور مثال در نظر بگیرید که شما قصد خرید خودرو را دارید و هزینه خرید آن نیز برای شما اهمیتی ندارد. و شما یک خودرو اسپرت بسیار گران قیمت و لوکس را  به دلیل سرعت بالا به قصد استفاده در یک مسیر کوهستانی و سنگی را انتخاب می نمایید.

اما نه تنها نمی توانید از توانایی های خودرو گران قیمت و لوکس خریداری شده خود استفاده نمایید. بلکه استفاده نادرست در جاده های انتخابی شما باعث استهلاک بالا و خرابی و هزینه های نگه داری بسیار سنگین می گردد.

در خرید جت پرینتر هم دقیقاً به همین صورت می باشد لزوماً یک دستگاه گران قیمت نمی تواند بهترین دستگاه برای خط تولید شما باشد.

چه نوع دستگاهی را بخریم؟

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که برای خرید جت پرینتر باید در نظر داشت شرایط محیطی کارخانه می باشد برخی از دستگاه هادر آب هوای گرم دچار مشکل می شوند و برخی هم با رطوبت سازگاری ندارند.

فقط دستگاه جت پرینتر ایماژ است که در تمام شرایط محیطی قابل استفاده است. 

از دیگر موارد بسیار مهم که باید در خرید جت پرینتر در نظر داشت نوع خط تولید ، سرعت خط و نوع مواد استفاده شده در بسته بندی می باشد.

جت پرینتر ایماژ بالاترین سرعت نسبت به سایر دستگاه های هم نوع خود دارد.

جت پرینتر ایماژ

نمونه دستگاه جت پرینتر ایماژ مدل ۹۰۴۰

انتخاب رنگ و نوع جوهر هم از موارد بسیار مهمی می باشد، که بسته به شرایط محیطی و نوع لفاف بسته بندی متفاوت می باشد.

به طور مثال استفاده از جوهر های پایه روغن در بسته بندی سطوح قابل جذب توصیه می گردد. و یا استفاده از جوهر های با قابلیت خشک شدن سریع در مناطق گرمسیر توصیه نمی گردد.

جوهر جت پرینتر ایماژ تمام قابلیت ها را در نوع چاپ زدن دارا می باشد.  اما متاسفانه برخی از فروشندگان این دستگاه بدون در نظر گرفتن شرایط محیطی کارخانجات مبادرت به فروش چاپگر نامناسب و بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی کارخانجات مبادرت به فروش جوهر می نمایند. که این امر در بلند مدت موجبات نارضایتی خریداران را به همراه خواهد داشت.

استفاده از جوهر مناسب و سازگار با دستگاه  در جت پرینتر ایماژ مدل ۹۰۴۰ بسیار مهم می باشد .

پیشنهاد ما در خرید جت پرینتر

شرکت قطره نگار با ارائه کامل ترین انواع جوهر متناسب با تمامی محصولات و شرایط محیطی یکی از کامل ترین ارائه کنندگان انواع چاپگر های صنعتی در ایران بشمار می رود و کارشناسان خبره این شرکت آماده ارائه هرگونه مشاوره جهت انتخاب و خرید جت پرینتر مناسب با خط تولید به شما تولید کنندگان محترم می باشند.

در ادامه با توضیحات کامل در خصوص انواع جت پرینتر و مقایسه آنها با یکدیگر پرداخته و بر این باور هستیم تا با توضیحات خود گامی مفید جهت راهنمایی تولید کنندگان گرامی برای خرید جت پرینتر خوب و کار امد برداشته باشیم.

فاصله ما با شما به اندازه یک تماس می باشد:

تلفن شرکت:        ۰۲۶۳۶۵۴۷۶۷۰

فکس:                  ۰۲۶۳۶۵۱۱۳۶۳

علیمرادی:           ۰۹۱۲۷۶۹۳۸۳۶

قلی زاده:           ۰۹۱۲۷۶۶۴۱۰۳   –   ۰۹۳۵۶۱۹۴۴۵۴

پست الکترونیک: amingh13@yahoo.com

info-jetprinter