[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k01cemiq’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

دستگاه جت پرینتر

هدف از این مقاله که توسط کارشناسان ما  ارائه شده است بهترین انتخاب دستگاه جت پرینتر توسط شما عزیزان است.

تامین و فروش دستگاه جت پرینتر

شرکت قطره نگار با تکیه بر سابقه ی درخشان خود در حوزه جت پرینتر – تاریخ زن- کدینگ و پرینتر های صنعتی آماده است . تا متناسب با نیاز شما علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی دستگاه جت پرینتر مناسب شما را در اولین فرصت ممکن از معتبرترین برند های جهانی این محصول به ویژه جت پرینتر cij مدل جت پرینتر ایماژ که ساخت کشور فرانسه است تهیه و تامین کند.

همچنین ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش تمامی محصولات ارائه شده توسط همین مجموعه با ضمانت ۱۰ ساله صورت می گیرد .

انواع جت پرینترهای صنعتی با تکنولوژی cij جزو محصولات قابل ارائه توسط شرکت ما هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر

واحد فنی شرکت قطره نگار آماده است تا علاوه بر دستگاه جت پرینتر ارائه شده توسط این مجموعه به شرکت های دیگر نیز خدمات – سرویس و تعمیر دستگاه را به شکل کامل ارئه دهد. 

سرویس و تعمیر جت پرینتر ایماژ توسط کارشناسان فنی و متخصص توسط شرکت ما انجام می شود.

و هرگونه مشکل را در اسرع وقت توسط این واحد انجام می پذیرد.

ارئه مشاوره 

با توجه به تنوع دستگاه جت پرینتر انتخاب دستگاه متناسب با نیاز واحد های تولیدی و صنعتی شما بسیار مهم است .

علاوه بر اینکه بسیاری از دستگاه های متناسب با نیاز های یک صنعت خاص مانند صنایع غذایی – صنایع بهداشتی – صنایع سیم و کابل – صنایع لوله سازی طراحی ویژه شده اند .

تفاوت قیمت دستگاه های مختلف و مواد مصرفی شان بسیار زیاد و مهم است . و انتخاب دستگاه اشتباه میتواند مشکلات زیادی برای کاربران ایجاد کند.

واحد فروش مجموعه قطره نگار آماده است تا به شکل کامل شما را برای انتخاب دستگاه متناسب با نیاز صنعتتان راهنمایی کند.

کافی است با واحد فروش ما تماس بگیرید.

info-jetprinter

همچنین کارشناسان ما در این سایت توضیحات کامل و جامع در خصوص جت پرینتر را ارئه داده اند.

تامین جوهر و حلال جت پرینتر

انتخاب جوهر و حلال مناسب علاوه بر اینکه به کیفیت چاپ شما تاثیر بسزایی دارد، در طول عمر هد دستگاه و قطعات مصرفی دستگاه و همچنین فیلتر ها نیز بسیار موثر است.

مجموعه قطره نگار انواع جوهر و حلال جت پرینتر مختلف را عرضه می کند هنگام خرید جوهر توجه داشته باشید که انتخاب جوهر باید با درجه حرارت دمای محیط تولیدی جنس ماده ی که روی آن چاپ می زند  و دستگاه های ما که روی آن چاپ می شود متناسب باشد . تا بهترین نتیجه هنگام کار گرفته شود و از وقوع مشکلات آتی نیز جلو گیری شود برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تامین لوازم جانبی و مصرفی

علاوه بر ارئه سرویس و تعمیر دستگاه جت پرینتر شرکت قطره نگار آماده است.انواع لوازم جانبی و قطعات مصرفی جت پرینتر را مانند پمپ ها – نازل – فیلتر ها و الکترو ولو …. را تامین کند.

نصب و راه اندازی جت پرینتر

خطوط تولیدی مختلف همراه با جت پرینتر وارد کشور می شوند. و ارائه خدمات به این دستگاه ها و خطوط گاها با توجه به نداشتن نمایندگی و همچنین نیاز گسترده دستگاه جت پرینتر به لوازم مصرفی با مشکل روبه رو می شود.

مجموعه قطره نگار آمادگی دارد تا در راه اندازی خطوط تولیدی وارداتی همکاری کامل را انجام دهد برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

[/av_textblock]