فروش انواع دستگاه تاریخ زن دستی و دستگاه تاریخ زن اتوماتیک برتد های مختلف و روز دنیا با مشاوره رایگان و ارسال سریع با گارانتی و خدمات در محل شما عزیزان میتوانید برای دریافت مشاوره با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.
 دستگاه تاریخ زن برای چاپ تاریخ تولید ،درج قیمت و تاریخ انقضا بر روی بسته ی محصول استفاده می شوند.این دستگاه ها می توانند بر روی انواع مقواهای نازک ، چرم ، فیلم های آلومینیومی مانند فویل ها و فیلم های پلاستیکی غیر قابل جذب عملیات چاپ را انجام دهند.

تاریخ زن ارزان

مشخصات دستگاه تاریخ زن :

  • قابلیت استفاده از رنگ های متفاوت جهت چاپ
  • سرعت چاپ مناسب
  • قدرت چسبندگی بالای نوار ریبون بر روی کیسه
  • خشک شدن سریع چاپ روی کیسه
  • قابلیت تنظیم درجه حرارت دستگاه جهت چاپ بر روی مواد مختلف
    قابلیت حک و چاپ همزمان با هم
تاریخ زن

دستگاه چاپگر دستی تاریخ زن و قیمت بر روی محصول و کالا . شاید ارزان ترین و ساده ترین دستگاه تاریخ زن و چاپگر قیمت همین دستگاه باشد.

نحوه کار این دستگاه بدین شکل است که در حروف و اعداد در محفظه مخصوص چیده شده و در زیر دستگاه قرار می گردد. ریبون چاپ نیز در جای خود نصب می گردد و از زیر شابلون حروف عبور می کنند. پس از گرم شدن دستگاه با هر بار کشیدن دسته دستگاه به سمت پایین ، قیمت و تاریخ در شابلون بر روی بسته بندی نقش می بندد. این چاپ ترکیبی از فشار و حرارت و اثر ریبون بر روی بسته بندی می باشد.این دستگاه توانایی چاپ بر روی انواع کاغذو مقوا ، سلفون و فیلم بسته بندی را داراست.

دستگاه چاپ تاریخ تولید و قیمت کالا در انواع گوناگون دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید می گردد. برخی از این دستگاه ها که به صورت تماس هد دستگاه بر روی محصول و با ایجاد فشار و حرارت اقدام به چاپ می کنند و نوع دیگر به صورت پاششی و با فاصله عمل چاپ را انجام می دهند که به جت پرینتر معروف می باشد.

 

دستگاه چاپ تاریخ یا همان تاریخ زن و انواع آن:
دستگاه چاپ تاریخ ها هم همچون جت پرینتر ها انواع و مدل های مختلفی دارند
۱-دستگاه چاپ تاریخ یا همان تاریخ زن ثابت یا دستگاه چاپ تاریخ اتوماتیک

۲-دستگاه چاپ تاریخ دستی یا دستگاه چاپ تاریخ پرتابل

۳- دستگاه چاپ تاریخ یا همان تاریخ زن نیمه اتوماتیک

دستگاه چاپ تاریخ یا همان تاریخ زن های اتو ماتیک :
دستگاه چاپ تاریخ های اتو ماتیک یا دستگاه چاپ تاریخهای ثابت به سه دسته تقسیم می شوند:

  • دستگاه چاپ CIJ
  • همان تاریخ زنهای DoD
  • دستگاه چاپ تاریخ TIJ

دستگاه چاپ تاریخ دستی /دستگاه چاپ تاریخ یا همان تاریخ زن پرتابل :
دستگاه چاپ تاریخ یا همان تاریخ زن های یا پرتابل دستی که جدیدا وارد بازار گردیده است به دو دسته تقصیم می گردند:

۱-دستگاه چاپ تاریخ های دستی با تکنولوژی اچ پی

۲-دستگاه چاپ تاریخ یا همان تاریخ زن های دستی با هد زار یا DOD

دستگاه چاپ تاریخ های دستی با تکنولوژی اچ پی با هد اچی پی و تکنولوژی تی ای جی همچون جت پرینتر ها، کار می کنند و مکانیزم کار کرد انها مانند دستگاههای دستگاه چاپ تاریخ یا همان تاریخ زن ثابت TIJ می باشد با این تفاوت که عملیات چاپ با حرکت دست صورت می پذیرد.

در دستگاههای دستگاه چاپ تاریخ پرتابل محصول ثابت بوده و دست حرکت می کند از محبوب ترین و پرفروش ترین دستگاه چاپ تاریخ دنیا می توان به دستگاه دستگاه چاپ تاریخ دستی / پرتابل اشاره کرد دستگاه دستگاه چاپ تاریخ دستی بوده و از بهترین و باکیفیت ترین دستگاههای دستگاه چاپ تاریخ دستی در دنیا می باشد نمایندگی رسمی فروش دستگاههای دستگاه چاپ تاریخ می باشد. کلیه خدمات و فروش کارتریج جوهر و تعمیرات دستگاههای دستگاه چاپ تاریخ نیز انجام می شود .

دستگاههای دستگاه چاپ تاریخ یا همان تاریخ زن دستی DOD در این نوع دستگاهها با توجه به اینکه مکانیزم کارکرد ان با هد زار می باشد و این نوع هد ها به ضربه حساس می باشند و با توجه به اینکه در کار با دستگاههای دستی امکان به زمین افتادن دستگاه زیاد می باشد این نوع دستگاه چاپ تاریخ ها بسیار ضعیف و و همچنین با توجه به بالا بودن هزینه تعمیر و نگه داری ان توصیه نمی شود . دستگاه چاپ تاریخ نیمه اتوماتیک .

در دستگاههای تاریخزن نیمه اتوماتیک مکانیزم کارکرد به این صورت می باشد که دستگاه و محصول ثابت بوده و عمل چاپ توسط حرکت هد بروی محصول صورت می گیرد. نماینده رسمی و فروش دستگاههای دستگاه تاریخ نیمه اتوماتیک میباشد.