فروش جت پرینتر و گارانتی آن

شرکت فنی مهندسی قطره نگار این مقاله رو در اختیار شما قرار می دهد. راهنمای فروش جت پرینتر ایماژ و نکاتی در خصوص گارانتی دستگاه جت پرینتر که هنگام خرید باید به آنها توجه کنیم.

بسیاری از خطوط تولید به یک دستگاه جت پرینتر ایماژ مجهز هستند. بخشی از صنایع ، محصولاتشان را بدون درج اطلاعاتی مانند تاریخ انقضا نمی توانند وارد بازار کنند .

کاربرد جت پرینتر

همچنین گروهی دیگر نیز برای شناسایی محصولات خود  کدها و لوگوهایی مانند سریال نامبر ، شیفت کاری و … را بر روی بسته بندی محصولات خود درج می کنند.

همه این توانایی ها مانند نامبر یا شیفت کاری و … را شما می توانید در صفحه جت پرینتر ایماژ و  جت پرینتر ایماژ مدل 9040 مطالعه نمایید .

تمامی این مسئولیت ها در خطوط تولید بر عهده ی جت پرینترهای صنعتی است.

عملاً بدون دستگاه جت پرینتر ارائه محصول به بازار و یا انبار کردن آن مقدور نیست.

سوال اساسی

از این رو فروش جت پرینتر توانسته در بین مشاغل و کسب و کارهای صنعتی از جایگاه ویژه ای برخوردار شود.

بنابراین ایجاد هر مشکلی در دستگاه جت پرینتر باعث وقفه در تولید و نیمه تمام ماندن پروسه ی تولید می شود.

سوال اساسی اینجاست که برای کم کردن مشکلات مرتبط با خرابی دستگاه جت پرینتر چه باید بکنیم.

انتخاب فروشنده مناسب جت پرینتر

دستگاه های جت پرینتر ایماژ جزو دستگاه هایی است که در خطوط تولید به شکل مداوم کار می کنند و نیاز به جوهر و حلال و لوازم جانبی و مصرفی مانند فیلتر و هد دارند. به همین علت فروش جت پرینتر ایماز در اولویت کار ماست.

تامین لوازم جت پرینتر

بنابراین بسیار مهم است که این دستگاه را از فروشنده ای تهیه کنید و بتواند لوازم مصرفی و جانبی و قطعات یدکی را به شکل کامل تامین کند. همچنین بسیار لازم است تحقیق کنید که فروشنده ی شما توانایی تعمیر دستگاه جت پرینتر را دارد یا خیر.

گارانتی جت پرینتر

در صورتی که فروشنده ای که دستگاه را از آن تهیه می کنید توانایی گارانتی و تعمیر دستگاه را ندارد گزینه ی دیگری که می تواند پیش رویتان باشد این است که آیا مجموعه ای دیگری می تواند خدمات تعمیر و تامین نیازهای دستگاه را ارائه کند یا خیر ؟

در صورتی که این مورد را نیز نیافتید بهتر است به فکر دستگاه و فروشنده دیگری باشید.

فروش جت پرینتر ایماژ

فروش اقساطی جت پرینتر

با توجه به شرایط ویژه اقتصادی صنعتگران و تولیدکنندگان محترم داخلی شرکت جت پرینتر قطره نگار آماده است تا انواع چاپگرهای  به روز و صنعتی را با شرایط ویژه فروش در اختیار صنایع و تولیدی های محترم کشور قرار دهد.

طرح اقساطی جت پرینتر

در این طرح از فروش جت پرینتر انواع دستگاه های جت پرینتر ایماژ با ویژگی هایی مانند پشتیبانی کامل از زبان فارسی ، منوی فارسی ، چاپ تاریخ تولید و انقضاء به صورت اتوماتیک ،  قیمت محصول ، آیکون  و لوگوی استاندارد و انواع لوگوهای دیگر، بدنه تمام  استیل ، با سرعت بسیار بالا و مجهز به هد Xaar ، امکان چاپ به صورت نقطه ای و پیوسته ، مصرف بسیار پایین جوهر ،  مناسب برای استفاده در محیط های صنعتی حتی کارگاه های پرغبار و یا مرطوب و … عرضه می شود.

پشتیبانی 10 ساله

دستگاه های عرضه شده در این طرح از پشتیبانی 10 ساله و گارانتی یک ساله برخوردارند. همچنین شرکت قطره نگار عرضه کننده اصلی انواع لوازم جانبی ، نوار نقاله و جوهر و حلال مخصوص دستگاه های جت پرینتر است.

تماس بگیرید

برای اطلاع از شرایط اقساطی  فروش جت پرینتر شرکت قطره نگار فقط کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

09127664103       قلی زاده

09127693836       علیمرادی

خدمات رایگان

در اینصورت علاوه بر آشنایی با طرح های خرید دستگاه های جت پرینتر ایماژ می توانید از خدمات رایگان مشاوره خرید دستگاه جت پرینتر متناسب با مجموعه تولیدی و صنعتی خود بهره ببرید.

فروش جت پرینتر قسطی

دستگاه یدکی

یکی از راهکارهای که بعضی مجموعه ها برای جلوگیری از توقف تولید انتخاب می کنند تهیه دستگاه یدکی یا دستگاه دوم است.

در صورتی که این راهکار را برای کم کردن ریسک خرابی دستگاه جت پرینتر خودتان انتخاب کردید ، لازم است توجه کنید که دستگاه دوم شما نیز حتی در صورتی که از آن استفاده نمی کنید نیاز به نگهداری و مراقبت دارد.

همچنین در صورتی که هد آن را با جوهر تغذیه کرده اید ، چاپ نکردن با آن موجب خشکی جوهر در هد دستگاه و در نهایت خرابی هد می شود.

نگهداری از جت پرینتر

بنابراین در صورتی که دستگاه دوم برای مواقع ضروری تهیه کرده اید ، حتماً درباره نگهداری از این دستگاه با شرکت فروشنده مشورت کنید.

ارائه دستگاه یدکی در صورتی که توانایی خرید دستگاه یدکی و دوم را برای موارد ضروری ندارید، لازم است بدانید بعضی از شرکت ها در فروش جت پرینتر ایماژ می توانند در هنگام خرابی دستگاه تا زمانی که دستگاه جت پرینتر شما تعمیر و به کارخانه برگردانده شود، به شما دستگاه یدکی ارائه کنند.

فروش جت پرینتر

حتماً هنگام خرید دستگاه جت پرینتر، دقت کنید که فروشنده ای که این دستگاه را به شما ارئه می کند، توانایی ارائه همچین خدمتی را در زمان خرابی و بروز مشکل برای دستگاه شما داشته باشد. تا از تعطیلی خط تولید جلوگیری کنید.

یکی از مزیت های فروش جت پرینتر شرکت قطره نگار این است که نمی گذارد خط تولید کارخانه به هیچ وجه بخوابد.

تعمیر جت پرینتر در محل

خدمات تعمیر و سرویس دهی به دستگاه های جت پرینتر به دو صورت تعمیر در محل و تعمیر در مکان فروشنده ارائه می شود.

معمولا مشکلاتی جزئی در محل خریدار حل می شود و مشکلات عمده تر در محل فروشنده زیرا پروسه ای عیب یابی و تامین قطعه و تعمیر دستگاه در صورتی که مشکل حاد باشد زمان بر و نیازمند وسایل تعمیر است که حمل آنها به مکان فروشنده گاها حتی ممکن نیست.

فروش جت پرینتر و نصب سریع آن

هنگام خرید جت پرینتر حتماً اطلاع کسب کنید که نصب و راه اندازی دستگاه جت پرینتر چه مقدار زمان می برد.

خصوصا زمانی که دستگاه جت پرینتر قبلی شما با مشکل روبرو شده است، سرعت واحد فروشنده در نصب و راه اندازی دستگاه می تواند معیار بسیار مهمی  هنگام خرید دستگاه باشد.

برای اطلاعات و مشاوره بیشتر با کارشناسان شرکت فنی مهندسی قطره نگار تماس بگیرید.

فروش جت پرینتر تخصص ماست.

تماس با فروش جت پرینتر