تعمیر جت پرینتر ایماج

مطالبی که در این مقاله میخوانید حاصل سال ها تلاش در مورد تعمیر جت پرینتر ایماج می باشد. لذا این مطالب بدون هیچ سوء برداشتی بیان می شود. در این مقاله شرکت قطره نگار تلاش کرده است به صورت جزئی در مورد جت پرینتر ایماج صحبت کند.

این مقاله توسط کارشناسان برتر و با تجربه جت پرینتر ایماژ توسط شرکت قطره نگار تهیه و تنظیم شده است.

سرویس و راه اندازی جت پرینتر

شرکت قطره نگار با تکیه بر تجربه ی بیست ساله در فروش . نصب . اراعه خدمات و تعمیر انواع دستگاه جت پرینتر کلیه خدمات تعمیر و تعویض و راه اندازی جت پرینتر ایماج در خط تولید و دیگر قطعات یدکی و مصرفی جت پرینتر را بر عهده دارد.

تعمیر و تعویض بخش های مختلف دستگاه جت پرینتر ایماج توسط مجوعه شرکت قطره نگار انجام می شود برای آشنایی بیشتر با قطعات مختلف و مشکلات دستگاه های جت پرینتر تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

سرویس و تعویض برد الکترونیکی

یکی از مشکلات اساسی که ممکن است برای کلیه ی دستگاه های جت پرینتر به وجود بیاید. آسیب دیدگی برد دستگاه می باشد که علت های مختلفی دارد مثل نوسانات برق که باعث می شود. برد صدمه ببیند تعمیر برد دستگاه جت پرینتر ایماژ نیاز به نیروی الکترونیکی قوی و با تجربه دارد، تا بتواند مشکل را به درستی و با کمترین هزینه شناسایی و قطعات آسیب دیده را جایگزین کند.

مجموعه قطره نگار با دارا بودن تیم تعمیر جت پررینتر ایماج با تجربه و با دانش آمادگی دارد تا برد الکترونیکی شما را تعمیر کند.

جت پرینتر s8 imaje

 تعمیر و تعویض برد

هد دستگاه جت پرینتر ایماج یکی از قطعات مصرفی دستگاه چاپگر است . که می توان با نگهداری خوب عمر آن را بسیار افزایش داد. در صورتی که دستگاه جت پرینتر ایماژ شما به خوبی کار نمی کند، اولین احتمالی که می توان داد . مشکل در هد دستگاه است.شرکت قطره نگار آماده است تا هر گونه مشکل در قسمت هیدرولیکی و در قسمت های هد و حتی خود نازل را تا جایی که ممکن است تعمیر کند . تا هزینه شما بالا نرود چون تعویض قطعات هزینه بسیار سنگینی دارد. برای بالا رفتن عمر دستگاه خود حتما از جوهرهای استاندارد ایماج که از سوی شرکت ها و نمایندگی های معتبر ارائه می شود، استفاده کنید. و به صورت مداوم حتی زمانی که خط تولید شما برای مدتی تعطیل است، از آن استفاده کنید  تا به مشکلی بر نخورید.

شست و شوی مسیر

با توجه به رسوب های که در طی زمان در مسیر حرکت جوهر پیدا می شود، نیاز است تا این مسیر را با حلال شست شو داده شود. به این کار شست و شوی مسیر می گویند. که به شکل های مختلف انجام می شود. با توجه به حساسیت قطعات خصوصا هد پیشنهاد می کنیم . که حتما توسط اپراتور های دستگاه انجام شود که قبلا توسط کارشناسان دستگاه جت پرینتر ایماژ به طور کامل آموزش داده شده اند  برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فنی شرکت قطره نگار تماس بگیرید.

راه اندازی جت پرینتر در خط تولید

خطوط تولیدی که به صورت کامل وارد کشور می شوند، معمولا مجهز به یک یا چند دستگاه جت پرینتر هستند. مجموعه قطره نگار آمادگی دارد تا این دستگاه های جت پرینتر را راه اندازی کرده و انواع خدمات به این دستگاه ها را ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

info-jetprinter [/av_textblock]